Shkupjani arrestohet pas vjedhjes në një podrum në Çair

Iliria News Agency
Iliria News Agency

22/03/2022

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se mbrëmjen e djeshme, respektivisht rreth orës 23:00 është arrestuar një 48-vjeçar nga Shkupi, përcjell TV21. Ai dyshohet se gjatë ditës së djeshme ka kryer vjedhje në një podrum në Çair të Shkupit.

“Me datë 20.03.2022 në ora 23.00, zyrtarë policorë nga Stacioni Policor Bit Pazar kanë arrestuar Xh.D. (48) nga Shkupi. Ai dyshohet se rreth orës 21 ka hyrë me dhunë në një bodrumn në rrugën Emin Duraku në pronësi të A.Xh.(29) nga Shkupi dhe ka marrë disa gjësende”, thonë nga MPB.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1059

Reagimet nga SHBA, Franca, Britania dhe Egjipti

raketa

Izraeli: Do përgjigjemi ndaj çdo shteti që lejon kalimin e dronëve nga Irani

IMG_1058

Irani thotë se ka përfunduar me sulmin ndaj Izraelit, i kërkon SHBA-së të “qëndrojë larg”

bujar osmani

Sulmi i Iranit ndaj Izraelit, Osmani: Dje paralajmërova, t’i themi stop fushatës së zezë dhe luftës hibride

IMG_1055

Mexhiti në Kumanovë: Na duhen njerëz që punojnë, e jo që flasin dhe zhvasin

IMG_1054

Taravari: Fitorja jonë vjen për shkak të bashkimit, nuk ka alternativë tjetër përveç ndryshimit

2e2960a3-c8a2-44b9-b1e2-1a8b2b89134c

Kasami nga Kumanova: Ndryshimi po vjen! VLEN së shpejti do udhëheq Qeverinë dhe të gjitha komunat shqiptare

IMG_1049

Fronti Europian në Prespë/ Ahmeti: Fronti Europian dinë vetëm të fitojë

FB_IMG_1713028144302

Taravari takim në Kumanovë me Shpëtim Pollozhanin: Shumica e të burgosurve politikë në raste të montuara janë shqiptarë

INFO

NA NDIQ