Shoku i Kiara Titos: Më kërcënuan me vdekje, zbuluan shtëpinë time… (Video)

INA
INA

15/01/2024

Tek programi “E Diell” në Top Channel, një ndër të ftuarit ka qenë Niko Komani i cili është një nga stilistët më të famshëm.

Duke folur mbi temën nëse duhet mbyllur aplikacioni TikTok, ai shprehet se gjatë Big Brother-it të vjetshëm, ka marrë shumë kërcënime pasi mbështeste Kiarën dhe Luizin në këtë aplikacion. Sipas tij edhe pse ka 12 vite karrierë mbi shpatulla shumë njerëz e njohën Nikon, vetëm për shkak të komenteve të tij që bënte për Big Brother.

Niko Komani: Në Big Brother vjet unë mbaja anën e Kiarës dhe Luziit, kishte pafund njerëz që dinin ku jetoja, kishin fotografuar ballkonin tim, shtëpinë time, haja kërcënime, më merrnin nëpër telefon. Atëherë nuk isha në dijeni, në TikTok cilët personazhe merreshin me Big Brother, pra rashë në kurth jo, por pata disa debate me disa persona që ju dukej absurde që një stilist merrej me Big Brother, pra bullizohet, bullizohet, por mendoj që nuk e ka fajin aplikacioni sesa e ke fajin ti që merresh apo se sa i fortë je ti që merresh me atë aplikacion. Mua nuk më ka ndikuar kjo gjë.

Ed Manushi: Pse mund të bulëzohet një si Niko?

Niko Komani: Unë kam 12 vite karrierë në kurrizin tim dhe për disa u njoha gjatë Big Brother dhe është turp, por…

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-03-18-27-09-712_com.facebook.katana-edit

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

Screenshot_2024-03-03-17-05-43-672_com.facebook.katana-edit

“Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën”, plas keq mes Rozës dhe Meritonit

luiz-ejlli1

Luizi e këndon këngën e Xhezair Elezit nga Kumanova (video)

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

Screenshot_2024-03-03-13-19-24-284_com.facebook.katana-edit

Në kërkim për mashtrim/ Arrestohet brenda shtëpisë së Big Brother Vip banori që hyri të shtunën në mbrëmje

horoskop

Horoskopi për sot

Capture_sd-90-600x360

Një zinxhir shpëtimi me efekt të kundërt, cilët banorë janë në televotim

Screenshot_2024-03-03-10-58-02-122_com.android.chrome-edit

Rikja: Dua të fle në krevatin e Fationit

luiz ejlli

Luizi konfirmon datën se kur hyn në ‘Big Brother VIP Albania’

INFO

NA NDIQ