Shoqe apo armike/ Jasmina dhe Ola jetojnë bashkë?

Konkurrentja më e re e programit “Për’puthen”, Ola ka nxitur debate të forta që kur hyri në emision.

Ajo shprehu pëlqim për Andin, i cili është deklaruar vetëm për Jasminën, shkruan Indeksonline.

Për çudi, Jasmina tregoi se e njihte Olën para dy viteve, dhe tha se e kishte bekuar Zoti që e kishte larguar nga ajo.

Mirëpo gjërat nuk po dalin si po deklarohen në program.

“Dritare.net”, ka nxjerr një video në të cilën shihen se të dy konkurrentet banojnë në të njëjtën ndërtesë.

Se si qëndron e vërteta për raportin e tyre, duhet të presim ndonjë reagim nga vet ato.