Shoqe me ish-të dashurën e partnerit? Sara Hoxha vërteton se ky raport mund të funksionojë shumë mirë

Ditën e sotme në media të ndryshme ka qarkulluar lajmi se Dafina Zeqiri, Lumi B dhe Ledri Vula do të sjellin një super bashkëpunim, që do të jetë pjesë e albumit të këngëtares me titull “Dafinë moj”. Por ajo çka ka tërhequr vëmendjen ka qenë marrëdhënia e Dafinës me të dashurën e Ledrit, Sara Hoxhën.

Kjo e fundit ka qenë në prapaskenê, teksa këngëtarët xhironin klipin e këngës. Dafina ka publikuar një foto me Sarën dhe një vajzë tjetër duke e shoqëruar me emrin e grupit të famshëm “Destiny’s Child”, si për të treguar miqësinë e afërt.

Sara ka treguar se nuk e ka aspak problem që Dafina dhe Ledri kanë qenë të lidhur me njëri-tjetrin dhe mund të mbash një marrëdhënie shumë të mirë me ish-të dashurën e partnerit, kur çdo gjë ka kaluar.