Shoqëruesi i Shteklit në gjendje të rëndë shëndetësore

INA
INA

25/10/2023

Në gjendje më të rëndë shëndetësore është shoqëruesi i Rade Trajkovskit-Shtekli, persona këta që dje pasdite u plagosën në “East Gate Mall” në Shkup, shkruan TV21. Ai po trajtohet në Spitalin e Qytetit, prej ku për TV21 thonë se gjendja momentale është stabile, por vazhdon të jetë në rrezik për jetën.

“Pacienti është në njësinë për kujdes intensiv, ende është në aparate, në gjendje relative stabile. Po ndërmerren masat e nevojshme për trajtim. Ende është në rrezik për jetën”, tha Luben Arsenkov, drejtor i spitalit “Shën Naumi i Ohrit”.

-A nuk dihet sa plumba ishin?

“Ishin më shumë në numër, kishte hyrje-dalje, si të të them, nuk kishte plumba që kishin ngelur”, theksoi Arsenkov për TV21.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Halil Snopce

Kuvendi i ASH-së ende nuk ka caktuar mbledhje/ Snopçe: Mund të ketë dallime, por do të jemi të unifikuar

ministria financave e maqedonise

Vendimi për pagat shkakton revoltë tek të punësuarit në Ministrinë e Financave

LSDM SDSM

LSDM fton partitë për krijimin e Frontit Europian

stevo pendarovski

Pendarovski për ndryshimet kushtetuese: Do të presim qeverinë e ardhshme

ndotja shkup

Qyteti i Shkupit: Qytetet më të ndotura në Maqedoni janë Strumica dhe Tetova

policia-714x420

Një shofer ka goditur një grua në Shkup dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes

Angela Ageler

“Lista e Zezë” Amerikane do zgjerohet me emra tjerë, paralajmëron ambasadorja Ageler

auto_korrupsion1511207587

Kush janë më të korruptuarit në Maqedoninë e Veriut?!

stevo pendarovski

Pendarovski është keqkuptuar: Nuk ka thënë se nuk do të rikandidohet

INFO

NA NDIQ