Shota s’ndalet: Më keni bërë më të famshme se Albin Kurtin

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

08/01/2023

Shota: Më keni bërë më të famshme se Albin Kurtin.
Ish-banorja e BBVK, Shota Baraliu e ftuar në emisionin “Big Talk” këtë të diel tha se mendon që është keqinterpretuar.

“E qetë kam qenë. Atë ditë normal kur kam dal, kur i kam parë cka ka ndodhur me Shota Baraliun edhe jom gëzu, edhe jom hidhëru. Jam gëzu që më paskan bërë më të famshme se Albin Kurtin, se njerëzit paguajnë mijëra euro me bo marketing, mua ma kanë bërë gratis për një diçka që nuk ka qenë shumë e rëndësishme besoj. Jam hidhëru për disa sene që unë nuk kam mund t’i kthej përgjigje produksionit. Është fatale kur flitet gjithçka për ty, edhe penalizohesh që nuk e ke përballë atë person që t’i përgjigjesh, është shumë e tmerrshme”, tha ajo.
Sipas aktores ata që e kanë ftuar, e kanë ftuar për Shotën që e njeh i gjithë publiku.

“Gjithë produksioni kur ma ka bërë ftesën e kanë ditur që unë jam Shota Baraliu. Unë edhe nëpër intervista kur dicka nuk më ka pëlqyer, ja kam futur një të sharë, mua kjo më bën të veçantë, edhe ata s’kanë pritë që shkoj i fali teravitë unë aty”, shtoi ajo.

TË FUNDIT
8 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
8 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
8 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
8 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
13 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

ME TE LEXUARA

20 orë
Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe
18 orë
“Ditë shumë të vështira emocionalisht...”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin
13 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)
8 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
8 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
8 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

LEXO MË SHUMË

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

tuna-1

Tuna marton vëllain, publikon videon

romeo egla

“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës

romeo erjola

Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

arbana osmani

“Ditë shumë të vështira emocionalisht…”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin

DUA Lipa

Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

erjola doci

Erjola Doçi s’i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)

Big brother vip albania3

Pesë finalistët e BBVA3

INFO

NA NDIQ