Shpërthen Arben Derhemi: Pseudohumoristë që bëhen “producentë filmash” duke u lëpirë

INA
INA

10/11/2023

Aktori Arben Derhemi ka reaguar me një postim në rrjetet sociale kundër atyre, që ai i quan pseudohumoristë.

Po ashtu Derhemi shkruan se, ndryshe nga artisët, këta persona bëjnë art duke u zvarritur si larva dhe duke u lëpirë.

“Sa me dhimbje lexojme qe pseudohumoriste behen “producente filmash”. Dhe akoma me me dhimbje i degjojmë që ofendojnë figura qe me aq sakrifica e pune ja kane dale te bejne art ne kohet me te veshtira, jo duke u zvarritur si larva dhe duke lepire e bere lolot e cdo lloi pushteti e pasunari… Ps. Uulen malet u ngriten halet”, shkruan ai në Instastories.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Sara Hoxha Ledri

Puthja në film u bë shkak për ndarjen e Sarës dhe Ledrit? Flet aktori i “Në kuadër të dashurisë

eurovizion

Maqedonia e Veriut as këtë vit nuk do të marrë pjesë në Eurovizion 2024

Luizi Kiara

Mikrofoni gati/ Çfarë po palajmëron Luiz Ejlli ? (Video)

shkolla-nxenes-klasa

Mustafa: Shumë faktorë ndikuan për PISA-n

eurovizion

Maqedonia e Veriut nuk do të marr pjesë në Eurovision 2024

fifi adisi

Fifi tregon “çelësin” e marrëdhënies korrekte me Adrolën!

Screenshot_2023-12-02-11-25-06-339_com.instagram.android-edit

Luizi: Ja pse nuk bëhet ky vend (foto)

librat-780x439

Cilësia në arsim duhet të jetë prioritet në të kundërtën na pret regres kolektiv!

gani buci

Gani Gërmia përplaset sërish me Bucin: Ti je nivel i ulët, je kokrra e dobësirës

INFO

NA NDIQ