Shpërthen babai i Ardian Ismajlit për mosaktivizimin e djalit në Europian: Zoti i shkatërroftë ata që ta vodhën ëndrrën

Picture of ina-online
ina-online

25/06/2024

Ilmi Ismajli, babai i futbollistit të Kombëtares shqiptare Ardian Ismajli, ka shpërthyer me një postim në “Facebook” pas përfundimit të ndeshjes Shqipëri-Spanjë, që rezulton edhe dueli i fundit për kuqezinjtë në këtë Europian.

Ardiani nuk mori asnjë minutë në këto 3 ndeshje dhe kjo ishte arsyeja që babai i tij ka reaguar ashpër në faqen e tij. Edhe pse mbrojtësi ka qenë titullar te skuadra e Empolit, nuk u preferua për asnjë minutë nga trajneri brazilian.

REAGIMI I BABAIT TË ISMAJLIT:

Behu i qendrueshum dhe i fort per kete padrejtesi, per kete tradheti, te jeni krenar per qdo gje qe keni dhene per Kombtaren sepse e kemi detyrim!

Zoti i shkaterroft te gjithe ata qe ta vodhen endrren qysh nga femijeria te cilen ma tregoje…

Zoti i shkaterroft ata qe te bene pabesi, te bene tradheti sepse shume ke besuar dhe nuk keni faj se ne ballet e tyre nuk shkruant i pabes…

Je i qet se dite te bardha dhe karrier te madhe jeni duke pritur, eshte shume afer…

TË FUNDIT
2 orë
Berat Gjimshiti drejt largimit nga Atalanta, milionat e “rrëmbejnë” kapitenin e Kombëtares
4 orë
Struga shënon fitore ndaj Pyunik në raundin e dytë të Conference League
5 orë
Mirlind Daku në formë të mirë, bëhet pjesë e formacionit të javës në Rusi
5 orë
Armando bëhet me ekip të ri, prezantohet te kampionët
5 orë
250 mijë euro në arkat e Tiranës, portieri i bardhebluve drejt gjigantëve gjermanë

ME TE LEXUARA

5 orë
Armando bëhet me ekip të ri, prezantohet te kampionët
5 orë
Mirlind Daku në formë të mirë, bëhet pjesë e formacionit të javës në Rusi
1 ditë
Sylvinho dhe stafi i tij e vazhdojnë kontratën me FSHF-në
4 orë
Struga shënon fitore ndaj Pyunik në raundin e dytë të Conference League
1 ditë
Dy ekipe shqiptare dhe Thomas Strakosha zbresin në fushë, ndeshje interesante sonte në Conference League
2 orë
Berat Gjimshiti drejt largimit nga Atalanta, milionat e “rrëmbejnë” kapitenin e Kombëtares
1 ditë
Sot nisin Lojërat Olimpike “Parisi 2024” me këto dy sporte
18 orë
Messi reagon pas një ngjarje të çuditshme

LEXO MË SHUMË

berat gjimshiti

Berat Gjimshiti drejt largimit nga Atalanta, milionat e “rrëmbejnë” kapitenin e Kombëtares

struga trim lum

Struga shënon fitore ndaj Pyunik në raundin e dytë të Conference League

mirlind daku

Mirlind Daku në formë të mirë, bëhet pjesë e formacionit të javës në Rusi

armando sadiku

Armando bëhet me ekip të ri, prezantohet te kampionët

Mustafa Abdullahu

250 mijë euro në arkat e Tiranës, portieri i bardhebluve drejt gjigantëve gjermanë

broja sylvinjo silvinjo

Pse vetëm një vit kontratë me Shqipërinë, flet për herë të parë Sylvinho

kombetarja tifozet kuq e zi

UEFA nuk i ndahet Shqipërisë, kombëtarja dënohet një muaj pas Europianit

decic

Fitore e madhe e skuadrës shqiptare në Gjeorgji! Triumfoi i parë në Evropë

ansu fati

​Lëndohet ylli i Barcelonës

INFO

NA NDIQ