“Shpërthen” Luiz Ejlli : Shqiptarët nuk ecin para se kanë mllef, xhelozi e lakmi për njëri-tjetrin

INA
INA

9 Shtator, 2023

Fituesi i Big Brother Vip, Luiz Ejlli është një nga personazhet më të ndjekur dhe më të pëlqyer për momentit në rrjetet sociale, pas famës që mori gjatë qëndrimit në spektakël.

Shumë fansa të tij kanë hapur fanpage në Instagram për të mbështetur këngëtarin në periudhën kur ishte pjesë e BBV dhe pas përfundimit të spektaklit.

Dhe mbyllja e një fanpage në Instagram me emrin e këngëtarit, ka revoltuar Luiz Ejlli, i cili ka reaguar në një postim në rrjetet sociale.

Teksa përdori thënien e At Zef Pllumit “Ne nuk e duam njëri tjetrin, kemi mllef, lakmi dhe xhelozi për njëri-tjetrin”, Luiz Ejlli u shpreh se kjo është arsyeja pse shqiptarët nuk ecin përpara.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kozak

Habit Kozaku: ‘Kam 800 mijë euro cash’! Ja sa para fitoj çdo javë nga TikTok

ne kuader

“Në Kuadër të Dashurisë”/ Premiera Absolute në Pallatin e kongreseve në 9 tetor!

LUIZ

Luiz Ejlli vjen me një interpretim briliant (video)

beniada

‘Oj k… kujdes se u këpute’! Ndjekësi e ofendon me fjalor banal, Beniada i kthehet si kurrë se keni imagjinuar!

almeda

Almeda Abazi kthehet prezantuese në spektaklin e rëndësishëm në Shqipëri

big mama

Një nuse buzëkuqe si Big Mama

bebe rexha

Bebe Rexha paralajmëron publikimin e klipit të ri “One In A Million” me skena mjaft provokuese

filmi olta luizi

Zbulohet data, kur do shfaqet për publikun filmi me protagonist Luizin dhe Oltën

luizi arbana

Zbardhen prapaskenat e “sherrit” të Luizit me Arbanën dhe Eduartin!

INFO

NA NDIQ