Shpërtheu keq për të, Antonela Berisha i kthehet kështu Big Mamës “live”!

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

15/01/2023

Në spektaklin “Zemër Luana” nën autorësinë dhe moderimin e Luana Vjollcës, përveç lojërave, surprizave, këngëve e valleve, gjithashtu nuk mund të mungojnë dhe deklaratat e bujshme. Një prej tyre ka qenë ajo e këngëtares Big Mama, e cila ishte e ftuar në program disa javë më parë.

Big Mama ishte e përfshirë në një lojë ku përballë kishte këngëtaren Poni dhe secila do duhet t’u përgjigjej pyetjeve të cilat u ishin bërë më titujt e këngëve të tyre. S’e duroj”, titullohet kënga e saj, ku prej të cilës këngëtares iu drejtua ky dënim: “Na thuaj sot emrat e tre personazheve të njohur të showbizit që thjesht nuk i duron dot më!”

Këngëtarja u shpreh që personi të cilin ajo nuk duron dot është Antonela Berisha, por sipas saj, ajo nuk mund ta quante atë artiste, pasi s’mund ta krahasonte atë me artistët, sepse i ofendon nëse do e quante me atë titull.

TË FUNDIT
7 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
7 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
7 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
7 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
13 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

ME TE LEXUARA

20 orë
Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe
18 orë
“Ditë shumë të vështira emocionalisht...”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin
13 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)
7 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
7 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
7 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
23 orë
Krist Aliaj: Roberti u fut në Ferma Vip që të bëhet sërish fëmijë

LEXO MË SHUMË

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

tuna-1

Tuna marton vëllain, publikon videon

romeo egla

“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës

romeo erjola

Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

arbana osmani

“Ditë shumë të vështira emocionalisht…”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin

DUA Lipa

Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

erjola doci

Erjola Doçi s’i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)

Big brother vip albania3

Pesë finalistët e BBVA3

INFO

NA NDIQ