Këtu mund ta ndiqni supersfidën Shqipëri – Çeki (LIVE)

ina-online
ina-online

12/10/2023

Në orën 20:45 luhet ndeshja Shqipëri – Çeki në stadiumin “Air Albania”, e vlefshme për eliminatoret Euro 2024. Emocionet e kësaj ndeshje do të keni mundësi t’i ndiqni në këtë link si më poshtë.

Shiko KËTU

Por edhe në ekranin e Televizionit Klan nën komentin e Alban Xhihanit dhe Andi Lilës. Të gjitha biletat në stadium janë shitur, teksa tifozë të shumtë kuqezi janë mbledhur në Tiranë nga të gjitha trevat shqipfolëse, por dhe nga shtete të tjera ku jetojnë e punojnë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Armando Broja

Fulham futet në garë për Armando Brojën, por te Chelsea janë të vendosur ta mbajnë shqiptarin

xavi

Xavi i lumtur me kualifikimin e Barcelonës në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve

erzen zyberaj

“Dua të garoj për Shqipërinë, i pakënaqur nga Kosova”-sportisti që vrapoi 28 orë

Sylvinjo silvinjo

“Në Moldavi shpërtheva”, Sylvinho: Dua të dërgoj Shqipërinë në Botëror, më uroi dhe Mançini

haland

Haland s’ka të ndalur, vendos tjetër rekord në Ligën e Kampionëve

Bundesliga

Zi në futbollin gjerman/ Vdiq në moshën 26-vjeçare lojtari që konsiderohej si një talent i madh

manchester united

Ndeshjet e sotme në Champions League/ Manchester United luan shansin e fundit për kualifikim

milan

I fundit në grup, skenari i vetëm i Milanit për t’u kualifikuar

dortmund

Dortmundi siguron kualifikimin, Milani në “dorë” të fatit

INFO

NA NDIQ