“Veç shqiptarët i marrin fëmijet në ahengje” (VIDEO)

ina-online
ina-online

31 Korrik, 2023

“Veç ne shqiptarët i marrim fëmijët në ahengje. Nuk duhet që fëmijët ti ekspozojmë në ato zhurma që mund të jenë të dëmshme për shëndetin. Bota moderne nuk i bënë këto. Atje ose i organizojnë përkujdesjet për fëmijët ose gjejnë mënyra të tjera”, theksoi Razije Musa, është gruaja apo e njohur me profesion si mamia për përkujdesen ndaj fëmijëve.

Sipas saj, duhet bërë ligj apo rregull që fëmijët nuk guxojnë të jenë të pranishme nëpër ahengje ku ka zë të lartë muzike dhe ku janë ambiente për të rritur.

Razije Musa është e specializuar në lëmin e Mamisë me përvojë shumë vjeçare në këtë lëmi.

Në kohën e saj në Angli, Musa ka qenë e angazhuar në rolin e Mamisë në familjen e aktorit Roger Moore, Sir Charles Benedict Ainsile, fitues i katërfishtë i medaljeve në Lojëra Olimpike dhe në shumë familje tjera të njohura në Britani.

Ka fituar titullin Mami Eksellente për performancën e saj në Maternitetin e Londrës.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Kiara Luizi

Luizi bën shaka me Kiarën (Video)

How-Tax-Reform-Could-Change-the-Divorce-Rules_121654723-750x485

Gruaja ndahet nga burri 3 minuta pasi u martua!?

Ardiana Matoshi

Aktorja Adriana Matoshi për Kurtin: Njeri që rrezaton shpresë e dashni

dancing with the Stars

Shtohen emocionet! Pas, Fifit zbulohet një tjetër konkurrent i “DWTS”!

capital

Adrola sapo e pranoi indirekt lidhjen e saj me Capital T

la casa de papel

Rikthehet “La Casa De Papel”, kur do të mund t’i shihni seritë e reja

arbana-1024x729

Arbana Osmani ndanë pamje nga shtëpia e saj “rrëmujë”

Vesa-Luma

Vesa Luma rikthehet përfundimisht në Shqipëri

LUIZ

Luiz Ejlli konfirmon zërat: Opinionist i Vëllait të Madh

INFO

NA NDIQ