Shqiptari dyshohet se e shkaktoi zjarrin në veturë, policia gjermane kërkon dëshmitarë

INA
INA

29/01/2024

Të dielën herët në mëngjes (28 janar 2024) rreth orës 03:13 pasdite është shkaktuar një zjarr në një automjet në rrugën Bürenbrucher Weg në Schwerte

Automjeti i një shqiptari 35-vjeçar është shkatërruar plotësisht, raporton portali Shtegu. Në këtë moment dyshohet se ngjarja ka qenë zjarrvënie. Hetimi është në vazhdim.

Dëshmitarëve që kanë vërejtur diçka të dyshimtë u kërkohet të kontaktojnë stacionin e policisë në Schëerte me informacion në 02304-921-3320 ose me email në [email protected].

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

1

Oda kërçovare në Zvicër ndau mirënjohje për veprimtarë dhe personalitete të suksesshëm të diasporës

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

avio-bileta-pasaport

Pse duhet ta rezervoni fluturimin për në 5 të mëngjesit

policia gjermane gjermani

Gjermani: 4 të vrarë nga të shtënat me armë zjarri në një familje

gjermani jeta

Janë dyfishuar çmimet e naftës dhe gazit në Gjermani, gjermanët mezi i’a dalin

Blinken

Blinken përmend vajzat shqiptare që kanë “pushtuar” Amerikën dhe restorantin e traditës shqiptare në Nju Jork

gjermania-780x470

A po rikthehet shërbimi ushtarak i detyrueshëm në Gjermani?

shqiponja-me-duar

“Krenarbëria” për herë të parë jepen çmime për krijimtarinë Arbëreshe (FOTO)

margarita magi camaj

Avokatja e parë shqiptare në Grammy 2024

INFO

NA NDIQ