Shqiptari i RMV-së arrestohet në Kosovë për vrasje!

Iliria News Agency
Iliria News Agency

25/02/2022

Policia e Kosovës sot ka informuar se është arrestuar një shqiptar, shtetas i Maqedonisë së Veriut për një vrasje të datës 12.09.2021 në Bulevardin e Pavarësisë, në Gjilan.

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.”, ka informuar policia.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arber

Ademi: Sot populli foli

Bilall Kasami

Kasami: Dalja e votuesve e lartë, po tregohet vendosmëri për ndryshim

vlen

VLEN: Në Likovë vjedhje masive të votave, mbushje dhe treni bullgar

MPB-policia-maqedonise

Arrestohen pesë persona, fotografuan fletëvotimet

kumanove hotel kristal

Mbyllet vendvotimi 1075 në Gjimnazin e Kumanovës

likov

Procesi në Likovë po zhvillohet pa pengesa. Fetai: Në zonat rurale fluksi më i madh është pas orës 15

Zgjedhje votime vota Maqedoni

KSHZ: 35.89 % votuan deri në ora 15:00

Screenshot_2024-04-24-16-05-49-430_com.facebook.katana-edit

Shefik Bajrami shkel rëndë urdhrat e Ministrisë së Brendhsme, nxjerr nga shtabi i SPB – Tetovë policët e deleguar për të qenë pjesë të shtabit

inbound2841859219809297168

MPB me detaje për disa parregullsi në vendvotime në Shtip dhe Shkup

INFO

NA NDIQ