Shqiptari vjedh banesën e italianes në Milano

Iliria News Agency
Iliria News Agency

30/04/2023

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë në Milano, pasi është kapur duke vjedhur në banesën e pronarit.

Mediet italiane bëjnë me dije se shqiptari ka vjedhur banesën e një të moshuare në Milano.

I arrestuari është 39-vjeç, ndërsa rezulton të jetë person e precedent penal.

Shqiptari vodhi në banesën e italianes 500 euro para cash dhe disa franga zvicerane./albeu.com/

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kosovar suedi

Dy kosovarë bëhen heronj në Suedi, ia shpëtuan jetën një personi që ra në ujë

Blinken Edi rama

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama iu ka drejtuar me një letër mirënjohjeje Sekretarit Amerikan të Shtetit, Antony Blinken

Rama Zelenski

Zelensky arrin sot në Tiranë, merr pjesë në Samitin për Ukrainë

Rama Zelenski

Zelensky të martën në Tiranë, merr pjesë në Samitin për Ukrainën

shqiptari restorant gjermani

Shqiptari që ka restorant në Gjermani s’ua merr asnjë cent klientëve shqiptarë

punetoret-800x445

Si e humbi jetën mërgimtari 43 vjeçar në Itali

protesta-nju-jork2

Shoqata Malësia e Madhe në New York, zgjodhi kryesinë e re : Kryetar i ri me mandat dy vjeçar u zgjodh Senad Lulanaj

shtetesia amerikane lotaria

Tarifat e aplikimit për shtetësi amerikane do të rriten për herë të parë në 8 vjet

qendra kulturore zagreb

Hapja solemne e Qendës Kulturore Shqiptare në Zagreb

INFO

NA NDIQ