Shqiptohen 138 masa në Shkup, 63 për tejkalim të shpejtësisë

INA
INA

01/08/2023

Sektori i Punëve të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (31.07.2023) ka vazhduar me kontrolle në zonën e komunikacionit, me çka janë shqiptuar 138 masa.

“Në territorin e qytetit të Shkupit janë shqiptuar gjithsej 138 masa, ndër të cilat 63 masa për tejkalim të shpejtësisë, tri masa për drejtim të automjetit pa patentë shofer, tri masa për përdorim të celularit gjatë drejtimit të automjetit, tri masa për kalim në semaforë të kuq …”, thuhet në njoftimin e MPB-së.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

grubi

Xhaferi për kryeministër, Grubi: Vizioni i Ali Ahmetit për barazi në vend po rrumbullakësohet

Palevski palco

Ende nuk dihet sa do të zgjasë procedura e ekstradimit për Ljupço Palevskin

policia

Tetovari e denoncon si të zhdukur bashkëshorten, “u largua nga shtëpia e prindërve të saj”

burgu

Të arrestuarit për vrasjen e Vanja Gjorçeskës ndodhen në burgun e Shkupit

Talat Xhaferi 2

Talat Xhaferi: Detyrën e kryeministrit do ta kryej me shumë përgjegjësi!

Naim Murseli Liridon

“Tentativa të tjera për të vrarë Liridonën”- Lala befason me deklaratën: Ja pse nuk i besoj babait të Naimit!

bdi

Kryesia qendrore ia delegon kompetencat, Ali Ahmeti do të vendos për koalicionet parazgjedhore

Arbnor-Maliqi-LD-1130x635-1

LD: Mos nënçmohen studentët

Naim Murseli foto me Behgjet Pacollin

“Prokuroria do hetojë lidhjet e tij me Pacollin”, eksperti: Divorci dhe transaksionet, çfarë fsheh Naim Murseli

INFO

NA NDIQ