“Shtëpi e re, një emër i veçantë për vajzën” Luizi dhe Kiara thonë gjithçka (Video)

INA
INA

19/02/2024

Çifti më i dashur për publikun momentalisht kanë bërë mbrëmjen e djeshme një rubrikë pyetjesh me fansat, ku ata do t’i përgjigjeshin disave prej tyre.

Ata u pyetën rreth emrit të vajzës, planet për shtëpinë e re, marrëdhënien e tyre pas BBV dhe komplikacionet gjatë shtatzanisë. Ja si iu përgjigj dyshja disave prej tyre:

Kiara sa te është rritur numri i këmbës, a po i mbath atletet e Luizit?

 

Video: https://www.instagram.com/stories/kiaratito/3305709677923130897?utm_source=ig_story_item_share&igsh=MW5qMTFrZzhsOGl0Yw==

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

jetmiri egla

“O Egla ose unë në shtëpi”/ Jetmiri shantazhon: Do iki nga BBV nëse nuk…

kiara koncert luizi

Kiara e sfidon me këngë, Luizi paralajmëron krijimin e grupit të ri muzikor (video)

egla

ITALIANI që i ka RRËMBYER zemrën EGLËS del “në dritë”?/ Ish banorja: Kanë një BIZNES bashkë, por…

erjola egla

“Nxehet” atmosfera në Big Brother, Egla dhe Erjola bëjnë “twerk” në kuzhinë

kiara

Kiara tregon ndryshimin drastik që ka pësuar në shtatzëni (FOTO)

ledion lico

Ledioni publikon foton më të bukur të fëmijëve tij

luizi kiara

Luizi dhe Kiara japin lajmin e shumëpritur

Luizi dhe Kiara

Luizi dhe Kiara do të jenë më afër publikut, ja ku do të mund ta ndiqni jetën e përditshme të çiftit

xhuliana nura

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

INFO

NA NDIQ