Shtetasi i Shqipërisë arrestohet në një lokal në Ohër, pronari ishte ankuar se ai bërtiste dhe sillej keq

Iliria News Agency
Iliria News Agency

17/03/2022

Policia e Ohrit ka ndaluar një shtetas të Shqipërisë pasi që si[ thuhet ishte sjellur në mënyrë të pahijshme ndaj punonjësve në një lokal në sheshin e Ohrit.

Sipas SPB në Ohër, mbrëmë rreth orës 23:00 është ndaluar 47-vjeçari me inicialet A.H. nga Velqani, Republika e Shqipërisë, pasi që në një objekt hotelierie, që ndodhet në sheshin “Rr. Kliment Ohridski” në Ohër, ka prishur rendin dhe qetësinë publike duke bërtitur dhe duke u sjellë në mënyrë të pahijshme ndaj punonjësve në restorant.

“Ndaj tij është iniciuar kallëzim përkatës penal”, njoftoi policia e Ohrit. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1042

Sport dhe bashkëbisedim me rininë, Taravari dhe liderët e VLEN-it në Saraj

IMG_1039

Gashi: Mushkëritë e qytetit nuk duhet t’ua lëmë t’i ngulfasin të paaftët

sunaj-raimi

Gjuha shqipe dhe obligimet tona kombëtare!

IMG_1035

LEVICA kundër ndërtimit të Stadiumit: Neoballisti Kasami ndjell fashizëm mbi popullatën jo shqiptare të Tetovës!

osmani siljanovska

Osmani i çon porosi VMRO-së që po propagandon për 61 deputetë

arm-uniforma-600x360

Ushtria e Maqedonisë ka më pak gra ushtare profesioniste në krahasim me vendet e rajonit

studenican fronti evropian sadiki

Fronti Evropian hapi shtabin në Studeniçan, Sadiki bashkë me Bexhetin dhe Grubin (VIDEO)

dashmir beari

Në Poroj të Tetovës u varros trajneri i njohur i futbollit, Dashmir Beari

musa xhaferi ziadin sela

Musa Xhaferi: Zona 5, do të jetë lokomotiva e fitores së Frontit Europian

INFO

NA NDIQ