Shtohen emocionet! Pas, Fifit zbulohet një tjetër konkurrent i “DWTS”!

INA
INA

21/09/2023

Pas Fifit, një tjetër konkurent i “Dancing With the Stars”, sezonit të ri që pritet të nisë shumë shpejtë në Top Channel, është zbuluar sonte nga faqja zyrtare e programit.

Bëhet fjalë për Eni Shehun, moderatorin që së fundmi e kemi parë si pjesë të Top Albania Radio-s, ndërsa këtë verë la pas edhe një eksperiencë të bukur tek “Pushime on Top”. Në krah të tij do të jetë Odeta Deshnica, një prej balerinave më të njohura dhe pjesë e TKOB prej shumë vitesh.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara koncert luizi

Kiara në koncertin e Luizit, këndon edhe ajo (video)

Olta Gixhari

Veprimi i Oltës tregon të kundërtën për ndarjen e Sarës dhe Ledrit (FOTO)

kiara5

Ish-banori i Big Brother i kërkon falje publike Luizit dhe Kiarës!

Screenshot_2023-11-29-13-25-07-943_com.facebook.katana-edit

Kejvina befason Kiarën dhe Luizin në shtëpi (video)

mc kresha capital t

Lansohet “Legendary” nga Capital T dhe MC Kresha

noizy

“M’u desh të krijoja një bandë, u largova për jetesë më të mirë”, Noizy flet për vitet e para në Angli

dea-mishel-premiera

Dea Mishel poston foton unike, vizaton flamurin në buzë

rumunja prekaz

Rumunja që këndoi “Mora fjalë”, viziton Prekazin

gani kader

“Hajde kap veshin e shko flej në gjumë se ke pirë shumë” – Kader Kicaj në një debat me Gani Gërminë

INFO

NA NDIQ