Shton akoma më shumë dyshimet? Pas lajmeve për ndarje nga Besi, Xhensila Myrtezaj bën veprimin e papritur

INA
INA

13/02/2024

Xhensila Myrtezaj duket se sapo i ka shtuar më shumë dyshimet për një divorc me Besin, nga një foto që ajo ka publikuar në Instagram ku duket se nuk e ka unazën e martesës në gisht.

Prej ditësh rrjeti po zien nga aludimet, teksa ata nuk e ndjekin më njeri tjetrin në Instagram dhe gjithashtu këngëtarja i ka fshirë të gjitha fotot me Besin.

Kjo është hera e dytë që çifti përflitet se po ndahet, asokohe ata i dhanë fund zërave me një deklaratë publike, ndërsa tani askush prej tyre nuk i ka komentuar ende aludimet e radhës.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

bigb

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar

julian deda

Gjygji i banorëve të BBV, Juli: Në qoftë se kam bërë vetëm unë gabime, pranoj të dal nga shtëpia

ilnisa meritoni

Momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit: Je dashuria ime!

Screenshot_2024-02-26-21-51-50-234_com.facebook.katana-edit

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

INFO

NA NDIQ