Shtrenjtohen çmimet e karburanteve

Picture of INA
INA

11/09/2023

Benzinat do të shtrenjtohen për 1 denarë, respektivisht do të kushtojnë 88 dhe 90,5 denarë për litër, përcjell TV21. Nga KRRE kanë vendosur që çmimi i naftës të rritet për 2,5 denarë, konkretisht një litër naftë do të shitet për 83,5 denarë.

TË FUNDIT
8 orë
Snopçe: Ja e vërteta e votimit! Ilire Dauti vazhdon me avazin e manipulimit
8 orë
Dauti: VLEN mbështet zvarritjen e formimit të Komitetit për bashkësitë
10 orë
Kolaps i plotë në sistemin botëror! Preken aeroporte, banka, telekomunikacioni, Maqedonia pa probleme
10 orë
Kasami në takim me Nikollovskin, bisedojnë për Planin Gjeneral Urbanistik të Tetovës (FOTO)
10 orë
Emërohen drejtorë të rinj në 14 klinika dhe spitale, ja emrat

ME TE LEXUARA

11 orë
Klima e biznesit, DASH kritikon korrupsionin në Maqedoninë e Veriut
17 orë
Nuk po ruan kush më lopë e dele në Maqedoninë e Veriut
10 orë
Agim Krasniqi dhe Sehat Ramadani ekstradohen nga Kosova në Maqedoninë e Veriut
16 orë
Murtezani-Dreksler: Mbështetja e Gjermanisë është thelbësore për rrugën evropiane të RMV-së
10 orë
Emërohen drejtorë të rinj në 14 klinika dhe spitale, ja emrat
21 orë
Trump merr zyrtarisht nominimin e Republikanëve: Mund t’i ndal të gjitha luftërat me një telefonatë
16 orë
Është nxjerr trupi i 43-vjeçarit i cili u mbyt në Liqenin e Dojranit
10 orë
Kasami në takim me Nikollovskin, bisedojnë për Planin Gjeneral Urbanistik të Tetovës (FOTO)
21 orë
13 zjarre aktive në Maqedoninë e Veriut

LEXO MË SHUMË

halil snopce

Snopçe: Ja e vërteta e votimit! Ilire Dauti vazhdon me avazin e manipulimit

IMG_4532

Dauti: VLEN mbështet zvarritjen e formimit të Komitetit për bashkësitë

haker-1

Kolaps i plotë në sistemin botëror! Preken aeroporte, banka, telekomunikacioni, Maqedonia pa probleme

bilall kasami

Kasami në takim me Nikollovskin, bisedojnë për Planin Gjeneral Urbanistik të Tetovës (FOTO)

arben taravari

Emërohen drejtorë të rinj në 14 klinika dhe spitale, ja emrat

agim krasniqi grupi kondoves

Agim Krasniqi dhe Sehat Ramadani ekstradohen nga Kosova në Maqedoninë e Veriut

DASH departamenti amerikan

Klima e biznesit, DASH kritikon korrupsionin në Maqedoninë e Veriut

aksident serbi

MPJ jep detaje për shtetasen e Maqedonisë që humbi jetën në Serbi

Xhabir Deralla, CIVIL

Xhabir Deralla merr Çmimin e Solidaritetit për Gazetarët nga Evropa Juglindore

INFO

NA NDIQ