Shyhrete Behluli feston ditëlindjen, ja sa vite ka mbushur (Foto)

Këngëtarja e njohur Shyhrete Behlulu sot feston ditëlindjen e saj të 56-të.

Këtë e ka bërë të ditur e bija e saj, Engjëllusha e cila e ka uruar me një buqet të madhe me lule dhe fjalët më të mira.

26754706_10155783627770664_1366146529_n-1

“Gëzuar ditëlindjen, mami” ka shkuar Egji e cila duket se është shumë e lidhur me të ëmën e sidomos tash që po ndajnë të njëjtin profesion.

Ndryshe, Shyhreti ka një familje të madhe me fëmijë e nipa e mbesa.