“Si e kapa mat”, Diola Dosti rrëfen publikisht tradhtinë nga partneri

INA
INA

28/10/2023

Diola Dosti është një ndër ish-banoret më të përfolura të sezonit të dytë të “Big Brother VIP”.

Teksa ishte në shtëpi, ajo tregoi për vështirësitë që kaloi gjatë ndarjes me bashkëshortin e saj, me të cilin thotë se kanë ende raporte të mira. Së fundmi, nutricionistja ka qenë e ftuar në në ‘Glamour Zone’.

Ndër të tjera, Diola ka rrëfyer për herë të parë se një person i rëndësishëm në jetën e saj e ka tradhëtuar, dhe kjo ka qenë një nga gjërat më të vështira që ka përjetuar.

Ester Bylyku: A të kanë tradhëtuar ndonjëherë?

Diola Dosti: Po, më ka ndodhur, dhe ai person kaloi limitet e mia. Ndaj përfundoi gjithçka mes nesh.

Ester Bylyku: Si e zbulove?Diola Dosti: E zbulova nëpërmjet telefonit, në ditët e sotme gjithçka fshihet atje. Mëpas është telefoni ai që i nxjerr të gjitha ato që kanë ndodhur. Në momentin që dikush cënon paqen time mendore dhe emocionale, unë nuk bëj dot kompromis.

Ester Bylyku: Për personat që ndoshta do të aludonin se ky mashkull ka qëne ish-bashkëshorti yt, si do tu përgjigjeshe?

Diola Dosti: Jo, jo nuk ka qenë ai.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

olta-kiara

Olta e uroi për shtatzëninë, Kiara çudit me veprimin që bën (foto)

Sara Hoxha Ledri

Puthja në film u bë shkak për ndarjen e Sarës dhe Ledrit? Flet aktori i “Në kuadër të dashurisë

Luizi Kiara

Mikrofoni gati/ Çfarë po palajmëron Luiz Ejlli ? (Video)

eurovizion

Maqedonia e Veriut nuk do të marr pjesë në Eurovision 2024

fifi adisi

Fifi tregon “çelësin” e marrëdhënies korrekte me Adrolën!

Screenshot_2023-12-02-11-25-06-339_com.instagram.android-edit

Luizi: Ja pse nuk bëhet ky vend (foto)

gani buci

Gani Gërmia përplaset sërish me Bucin: Ti je nivel i ulët, je kokrra e dobësirës

monika salihu

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

dua lipa

Pas ndarjes, Dua Lipa kapet ‘mat’ me këngëtarin

INFO

NA NDIQ