“Si e sheh veten nuse në Kosovë?” Roza vë në siklet Ilnisën

INA
INA

29/01/2024

Në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ duket se është krijuar romanca e parë, bëhet fjalë për Ilnisën dhe Meritonin të cilët gjatë mbrëmjes së djeshme mes përqafimeve kanë shkëmbyer edhe puthjen e parë në buzë.

Në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ duket se është krijuar romanca e parë, bëhet fjalë për Ilnisën dhe Meritonin të cilët gjatë mbrëmjes së djeshme mes përqafimeve kanë shkëmbyer edhe puthjen e parë në buzë.Nisur nga fakti se Meritoni është shqiptar i Kosovës.Kjo pyetje në dukje tendencioze nuk i ka pëlqyer aspak Ilnisës e cila i është përgjigjur në siklet.

https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=e538933f-aa0e-4dca-b636-4261a8c93e27

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-02-26-21-51-50-234_com.facebook.katana-edit

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

WhatsApp-Image-2024-02-26-at-15.19.55-750x510-1

“Mos na bëhet xheloz Bardhi”, fillojnë afrimet e para mes Silvit dhe Sarës

Screenshot_2024-02-26-13-23-03-443_com.instagram.android-edit

Luiz në detyrën e policit niset në aksion (video)

luiz-ejlli1

Rrezikon deri në 4 vite burg. Ja kur do të japë vendimin gjykata për Luiz Ejlli

stresi

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

heidi

Heidi për Romeon: Unë jam rëndë, kam rënë brenda

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

INFO

NA NDIQ