Si kalon Afrona me nënën e Bleros e tregon vet ajo

0

Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private.

Tashmë ai është në lidhje me modelen Afrona Dika, të cilët vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshme.

E Afrona e sot ka publikuar një pjesë ku pyetet se ç’do të bënte nëse do ta kishte vjehrrën e keqe, ajo është përgjigjur që vjehrrën e ka shumë të mirë.

Duket se Afrona dhe nëna e Bleros e kalojnë mirë mes vete.