“Si nuk i ruajta ato mbathje?!” Jul Deda sqaron për herë të parë historinë për sherrin mes tij dhe Eglës

Picture of INA
INA

31/05/2024

Në javët e para të “Big Brother VIP 3” Juli dhe Egla kanë pasur debatin e tyre për “mbathjet”.

Juli sapo mbaroi spektakli, hoqi menjëherë pantallonat e veshura dhe doli vetëm me të brendshme. Kjo nuk u prit mirë nga Egla e cila filloi një debat të fortë me të. I ftuar në “ Ftesë në 5” aktori ka sqaruar se si ka ndodhur ky debat.

Bieta Sulo: Gara e fortë deri në fund me Eglën, me personazhin ku ka qenë edhe debati i parë mes juve të dyve që ditën e parë, ku që në ditën e parë u mendua për një aleancë. Sollët skenën e “mbathjeve

Jul Deda: Si nuk i ruajta ato mbathje ta kishim mbyllur me atë skenë sepse gjynah mos ta mbyllnim. Mi solli Visiani me Cubin.

Bieta Sulo: Ju vutë bast, në qoftë se do të shkoni të dy me Eglën do i vishnit. Pse nuk i veshët?

Jul Deda: Sepse ishte gabimi im, nuk e dija ku i kisha lënë ato të gjatat, kurse Egla i dinte ku i kishte lënë “Mercedeskat”.

Bieta Sulo: S’para i humbin gocave kollaj (qesh).

Jul Deda: Kjo skena është bërë para nja 6 vitesh. Këtë unë nuk e mbaja mend, e dija që ishte Egla tek neve, por nuk mbaja mend skeçin. Në qoftë se e ka mbajtur mend Egla dhe e ka futur, nuk di ta them as këtë, por nuk e besoj. Debati i parë ka qenë për mbathjet shikoni t’ju tregoj se si u fut Egla në lojë që në sekondën 1. Unë kam një problem në jetën time, nuk i duroj dot kostumet dhe atë ditë jam futur tek dhoma e rrëfimit atë natën e Prime, ndenja nja dy orë, pastaj filloi spektaklit, nja 6 orë spektakël e kështu me radhë, hëngrën dhe darkën, u fikën dhe dritat e dhomës së gjumit dhe thashë po i heq dhe pa hequr xhaketën, kam hequr pantallonat edhe dola në mbathjet e mia që mi kishte dhënë gruaja, më kishte thënë vish këto se s’janë të grisura (qesh). Kam patur dhe një palë me yje e ja jepja Merit për të parë horoskopin dhe shikonte Virgjëreshën Meri aty.

TË FUNDIT
10 orë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...
1 ditë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
1 ditë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
2 ditë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
2 ditë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

ME TE LEXUARA

1 ditë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
1 ditë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
10 orë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...

LEXO MË SHUMË

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

tan brahimi

Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

efi mozik

Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

kombetarja

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

INFO

NA NDIQ