Si reagoi babai i Adelina Tahirit kur e kuptoj se ajo po martohej me Sergej Samsonenko?

Këngëtarja bukuroshe Adelina Tahiri i ka dhënë fund beqarisë, duke u martuar me biznesmenin Sergej Samsonenko, i cili është thuajse i të njëjtës moshë me babain e këngëtares, shkruan “Kosovarja”.

Pavarësisht hendekut në moshë, nacionalitetit dhe kundërthënieve, Adelina tashmë është bërë edhe zyrtarisht gruaja e Sergejt, duke lënë kështu shumë njerëz të habitur për këtë zgjedhje.

Nuk dihet ende se si ka reaguar familja e Adelinës për këtë vendim të saj. A i ka pëlqyer nënës, babait dhëndri?

 

Motra e vogël e Adelines po duket mjaftë e dhënë pas dhëndrit. Ndoshta po i duket si babai, shkruan “Kosovarja”.