Si vitin e shkuar, Xhensila dhe Besi i bëjnë vajzës të njëjtën dhuratë për ditëlindje (FOTO)

0

Ditën e djeshme, vajza e Xhensila Myrtezait dhe Bes Kallakut festoi ditëlindjen e dytë.

Në një festë të organizuar me plot dashuri, për vogëlushen nuk munguan as dhuratat.

Mirëpo, vëmendjen e të gjithëve e ka fituar dhurata që Ajka ka marrë nga dy prindërit e saj. Bëhet fjalë për një qenush të vogël të llojit Pomerian.

Ndërkohë vitin e shkuar ata i blenë vajzën një qen, por të një tjetër rrace. Kjo nuk kishte si të kalonte pa komente edhe nga fansat, të cilët kanë komentuar menjëherë./abcnews.al