Dikur thumboi Don Xhonin, Sinan Vllasaliu flet sërish: Nuk i njoh e s’kam për t’i njohur, veç recitojnë

INA
INA

26/07/2023

Sinan Vllasaliu, një nga këngëtarët më të pëlqyer tek publiku ka performuar gjatë javës së shkuar në festivalin e Gastronomisë.

Në këtë mbrëmje ai këndoi disa prej hiteve të tij, njëzëri bashkë me publikun, të cilët ishin të shumtë në numër nga të gjitha moshat.

Vllasaliu në një intervistë për T7, tha se këto festivale duhet të organizohen më shpesh.

Mendoj që është koha me u këndellë institucionet, këto festivale i japin më shumë hijeshi vendit”, tha këngëtari.

I pyetur per thumbimet ndaj artisteve të ri dikur, siç ishte rasti i Don Xhonit, Sinani tha se nuk përcjellin një mesazh normal, por dhunë e vulgaritet.

“Çka me thonë, unë si ngjoh, s’i di. Kam problem me çka servon ti, e jo qysh dukesh ti. Por në momentin qe je fytyrë publike, duhesh me thonë dicka normal, jo me prezantu dhunë, arrogancë, vulgaritet, si ngjoh as s’kom m’i ngjoftë kurrë”, tha Vllasaliu.

https://www.facebook.com/T7plus/videos/592261716419189/?ref=embed_video&t=1

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara koncert luizi

Kiara në koncertin e Luizit, këndon edhe ajo (video)

Olta Gixhari

Veprimi i Oltës tregon të kundërtën për ndarjen e Sarës dhe Ledrit (FOTO)

kiara5

Ish-banori i Big Brother i kërkon falje publike Luizit dhe Kiarës!

Screenshot_2023-11-29-13-25-07-943_com.facebook.katana-edit

Kejvina befason Kiarën dhe Luizin në shtëpi (video)

mc kresha capital t

Lansohet “Legendary” nga Capital T dhe MC Kresha

noizy

“M’u desh të krijoja një bandë, u largova për jetesë më të mirë”, Noizy flet për vitet e para në Angli

dea-mishel-premiera

Dea Mishel poston foton unike, vizaton flamurin në buzë

rumunja prekaz

Rumunja që këndoi “Mora fjalë”, viziton Prekazin

gani kader

“Hajde kap veshin e shko flej në gjumë se ke pirë shumë” – Kader Kicaj në një debat me Gani Gërminë

INFO

NA NDIQ