Manifesti, Sot e kuptuam edhe atë se si do të duket koalicioni i ardhshëm zgjedhor

ina-online
ina-online

8 Gusht, 2023

shkruan: Arsim Sinani

Manifest pa u bë themeltar shqiptarët, në Maqedoni veriore, është tentim për të shku në Europë pa i mbyll çështjet e hapura.

Një qasje që nuk do të prodhoj asgjë.

Sot e kuptuam edhe atë se si do të duket koalicioni i ardhshëm zgjedhor.

*postim në facebook

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

fatmir limani

Limani: Sot, Drini hyn te pasuria e katragjyshit

arsim zekolli2

Albini nuk është çështje etnike, por etike

Vullnet Ameti

Një prelud për paqen…

MUHAMERI

Kush do të votoj në zgjedhjet e ardhshme?

naser-pajaziti

Tangoja e fshehtë LSDM-VMRO, pazaret për Gruevskin, Mijallkovin dhe pjesën tjetër të bandës!

SHKELZEN HALIMI

Dy lloje të injorantëve

SHKELZEN HALIMI

Kulturë me daullexhinj, zurlaxhinj dhe shakaxhinj

arsim zekolli2

Servilitetin ndaj Grubit e Zeçeviqit, nuk mbulohet me hiper-kombëtarizëm teatral

nexhat

Komuna si qelizë themelore e zhvillimit ekonomik, në indin shtetëror

INFO

NA NDIQ