Sinani: Taravari bëri vendimin historik, natën e mirë Ali Ahmeti

ina-online
ina-online

03/02/2024

Opinionisti dhe profesori Arsim Sinani ka dal me një postim në përkrahje të kreut të ASH-së, Arben Taravari për dalje në zgjedhje bashkë me opozitën shqiptare.

“E përshëndes dhe e mbështes publikisht qëndrimin e kryetarit të Aleancës së Shqiptarëve dr. Arben Taravari Ky është akt historik, ai sot bëhet vazhdues i frymës së Arbën Xhaferit. Natën e mirë Ali Ahmeti!”, ka shkruar Sinani.(INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

stevo-pendarovskiii-780x470-1

Pendarovski: Do të anëtarsohem në VMRO-DPMNE nëse do të arrijnë që maqedonasit t’i përfshijnë në Kushtetutën bullgare

IMG_9497

Kongresi i LSDM zyrtarizoi kandidaturën e Pendarovskit për president

IMG_9496

IPIS demanton: Nuk kemi bërë anketë që u shpërnda sot

IMG_9478

Pritja e Taravarit në Strugë në hapjen e shtabit zgjedhor (Video)

IMG_9479

Selimi: Ndihma e shpejt në Shkup për herë të parë me shef shqiptar

bdi-ali-ahmeti-cair

BDI me kandidatë për deputetë në njësitë 3 dhe 4, ja emrat?

Ilir-Demiri-921x614

Demiri: nuk do të ketë incizime pa radhë, terminet për rezonancë magnetike do të publikohen në “Termini im”

gordana-siljanovska-1392x899

Shkup: Gordana Siljanovska Davkova, kandidate për presidente e VMRO DPMNE-së

policia speciale maqedoni

Ish-kryetari i një komune në Maqedoni kapet nga policia si pjesë e një grupi kriminal

INFO

NA NDIQ