Sinjali që Ermiona i dha Luizit para se të dilte nga Big Brother Vip Albania

Iliria News Agency
Iliria News Agency

1 Mars, 2023

Mbrëmë vonë, Luiz Ejlli dhe Ermiona Lekbello kanë diskutuar për situatën e agravuar mes Kiara Titos dhe këngëtarit. Këngëtarja e këshillon të mbyllë këtë situatë me moderatoren Kiara Tito.

Ajo i tha se ai duhet të vazhdojë lojën e tij dhe problemet me Kiarën t’i zgjidhë jashtë.

Ajo shprehet se nuk ja vlen që ai të mbajë një stres të tillë.

Ermiona: Unë nuk po të kuptoj, se po del dhe ti që i shkon nga mbrapa. Pse?

Luizi: Ajo e di që unë i shkoj nga mbrapa.

Ermiona: Edhe e shkuara nga mbrapa ka limite. Kur të dojë ajo do vij tek ty. Nuk do vazhdoj ky muhabet 1 muaj pasi sipas saj vetem po e dobeson lojen e tij me keto veprime ndaj saj.

Kete mesazh ia dha mbreme ndersa sot ajo eshte perjashtuar nga loja nga ‘Vellau i Madh’ ku ky lajm erdhi permes nje zarfi te zi, nder banoret qe eshte merzitur me se shumti per te eshte Luizi per shkak te marredhenies se forte qe kishte krijuar me te.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-06-01-00-12-22-617-edit_com.facebook.katana

Filloi! Olta dhe Luizi zgjojnë kuriozitetin e ndjekësve me postimin e tyre

armaldo maestro

Maestro për zhvillimet në Veri: Kosova është Shqipëri

Screenshot_2023-05-31-17-18-54-041-edit_com.android.chrome

“Mbajti 10 mln lekë të çmimit për të blerë makinë” Ja ç’inat të vjetër kanë Adi Krasta dhe Luiz Ejlli

Screenshot_2023-05-31-17-15-15-460-edit_com.android.chrome

Flokët e tij u kthyen në trend te të rinjtë/ A do jetë pjesëmarrës Luizi në Karnavalet e Korçës?

luiz ejlli

I vetmi që nuk e përdori, Luizi na prezanton me vëllaun e tij

dua-lipa

Dua Lipa “pushton” botën me projektin e fundit

dea krsit]

Tha se është në një marrëdhënie me Kristin, Dea sqaron deklaratën e saj

bledi nita

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

beatriks ramosaj

Mbesa e Deçanit që po i vë “flakën” Instagramit

INFO

NA NDIQ