Luizi ters? Bën video me Brojën dhe i uron suksese me Çekinë, por futbollisti nuk do të luajë

INA
INA

12/10/2023

Shqipëria do të luajë nesër kundër Republikës Çeke një nga ndeshjet më vendimtare të grupit E.

Berat Gjimshiti dhe Silvinjo janë paraqitur në konferencën për shtyp në prag të kësaj sfide.

Trajneri i Kombëtares shqiptare ka konfirmuar mungesën e Brojës mbrëmjen e nesërme, teksa u ka komunikuar mediave se sulmuesi i Chelsea-t nuk ia doli dot për të qenë fizikisht gati për t’u përballur e çekët.Ndërkohë, pak orë para këtij lajmi, këngëtari Luiz Ejlli ka bërë një video me Brojën teksa pret shkëlqimin e tij, por pa e ditur se futbollisti nuk do të luajë kundër Çekisë sot.

https://www.facebook.com/watch/?v=1024912405505506

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-12-11-16-52-33-840_com.instagram.android-edit

Luizi fillon një projekt të madh në Shkup (video)

Valbon Selimllari

Valbona e konsideroi vajzë të parritur, vjen reagimi i Ina Kollçakut

kiara-tito

‘Ti s’bëhesh për asgjë’! Ndjekësja e ofendon rëndë, Kiara Tito nuk ia kursen përgjigjen publikisht

romeo donald

Romeo Veshaj në Big Brother? Donaldi zbulon të vërtetën

BORA zemani donald

“Kemi qarë nga tensioni”/ Donald Veshaj flet për filmin ‘5 Herë Jo’: Bora, aktore më e mirë se unë!

Blero Edona

Edona, Bleros: Je manipulues, do t’i nxjerri krejt të zezat

yll limani

Albumi i ri i Yll Limanit premton lot e gëzim

gani buci

Situata me Bucin, Santiana ‘shpërthen’ sërish në lot

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

INFO

NA NDIQ