Situata me Bucin, Santiana ‘shpërthen’ sërish në lot

INA
INA

11/12/2023

Santiana Maloku është një prej banorëve më të komentuara në Big Brother VIP Kosova 2.

Ajo mori vëmendje të madhe edhe pas një shoqëri të afërt me banorin tjetër, Ylli Dervishi, i njohur për publikun edhe si Buci.

Dyshja ndonëse thanë se e konsiderojnë njëri-tjetrin vetëm miq, disa përqafime dhe prekje mes tyre ngjallë reagime nga banorët dhe publiku.

Madje për distancimin e tyre ndikoi hyrja e partneres së Bucit në BBVK, e cila kërkoi nga ai që të qëndronte larg Santianës, ndërsa më pas edhe banorja nga Gjakova mori një mesazh nga partneri i saj.

Por, letra e të dashurit nuk ka mjaftuar që Santiana të qetësohet, ajo së fundmi u pa sërish e mërzitur dhe me lot në sy.

Ishte Alba ajo që i rrinte afër që ta qetësonte, duke i thënë se partneri i saj e njeh mirë dhe se nuk ka pse të brengoset.

“E kam bërë të ndihet keq, e di”, ka thënë Santiana mes tjerash.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arbbb

Ky postim i Arbana Osmanit do t’ua mbushë sytë me lot

bardhi

Bardhi imiton Erjolën, banorët shkrihen duke qeshur (video)

rike meriton

Degradon debati mes Rikes dhe Meritonit, ky i fundit heq rripin e pantallonave

eros grezda

Ndahet pas një viti martese futbollisti i Kombëtares: Shkak tradhtia (FOTO)

besi xhensila

Xhensila Myrtezaj dedikim Besit pas ndarjes: Doje t’ më jepje mbiemrin…

mihrije braha

Mihrija gati të bëhet gjyshe, por nuk e ka lëshuar aspak veten, po duket tamam si nuse

ledri vula

Klubi i madh spanjoll hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

Adelina-Ismajli-600x360

RTK ndërpret transmetimin e emisionit të Adelina Ismailit

640-0-b107a9d4af416cbee8d903cc366df502

Julia debat të ashpër me Eglën: Kam ardhur të të nxjerr ty nga shtëpia

INFO

NA NDIQ