SKANDAL ME “AIR ALBANIA”/ 200 shqiptarë të bllokuar prej 2 ditësh në aeroportin e Stambollit, kompania nuk iu përgjigjet

ina-online
ina-online

17/03/2024

Nuk qenka e thënë që të mbarojnë vuajtjet nëpër aeroporte për pasagjerët shqiptarë.

Edhe pse u propagandua me bujë nga qeveria shqiptare, tashmë është edhe kompania ‘Air Albania’ që lë pasagjerët të presin në aeroporte, pa dhënë një shpjegim.

Denoncimi vjen nga vetë pasagjerët të cilët kanë 48 të bllokuar në aeroportin e Stambollit dhe kompania nuk ju përgjigjet.

“200 pasagjere te Air Albania kan qe 48 ore ne aeroportin e stambollit, dhe kompania nuk ju del per zot fare”, thuhet në denoncimin e mbërritur në redaksinë e “Ora News”

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

aksidenti shqiperi

Vdekjet nga aksidentet rrugore në Shqipëri, ndër më të lartat në Europë! Vendi ynë, i gjashti në listë

shkupi

Turistët nga Turqia dominojnë për turizëm në Maqedoninë e Veriut

statistika menaxhim ekonomi biznes

19 organizata biznesi kundërshtojnë zyrtarisht anëtarësimin me detyrim në një Dhomë Ekonomike Kombëtare

nafta tregjet

Rritet çmimi i arit dhe i naftës! Si po ndikon në tregjet financiare sulmi i Iranit ndaj Izraelit

kredite denar

Nuk ka më kredi të shpejta pa prani fizike

SONY DSC

Moti i ngrohtë “pushton” plazhet, fluks pushuesish në bregdetin shqiptar

morine kufiri shqiperi

Kosova e Shqipëria me marrëveshje të re për kalimin pa kontroll kufitar në Vërmicë

banesa ndertim

Në muajin shkurt janë dhënë 387 leje ndërtimi në Maqedoni, 9.9% më shumë se vitin e kaluar

Fatmir-Bytyqi

Bytyqi: Inflacioni është vënë nën kontroll

INFO

NA NDIQ