Skandal seksual, arrestohen 3 lojtarë të Real Madridit!

INA
INA

15 Shtator, 2023

Sipas mediave nw Spanjw, tre lojtarë të Real Madridit janë arrestuar nga Policia e Madridit, për shkak të dyshimeve se ata kanë zbuluar disa sekrete të natyrës seksuale.

Hetimet nga ana e policisë janë ende në faza të hershme, dhe emrat e tre lojtarëve të përfshirë në këtë rast nuk janë bërë publik.

Gjithmonë sipas “El Confidencial”, nëna e një të miture raportoi rastin më 6 shtator, se një nga të arrestuarit regjistroi një video seksuale të vajzës së saj dhe e përhapi atë .

Burimet e “El Confidencial” raportojnë se lojtarët e arrestuar janë pjesë e Real Madrid Castilla, ani pse ekziston një mundësi që edhe lojtarë tjerë, duke përfshirë edhe ata nga ekipi i parë, janë të involvuar në atë që po konsiderohet si skandal nga mediat në Spanjë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

inzaghi

Inzagi del në mbrojtje të Asllanit: Do të bëja sërish zgjedhjet e fillimit

uefa

UEFA dënon ashpër FSHF, shkak janë fizhekzjarret ndaj Polonisë

Amir-Rrahmani-600x360-1

Amir Rrahmani u detyrua ta lëshoj fushën i lënduar

CHelsea

Pronarët e Chelseat duan të përgjysmojnë shpenzimet e pagave në ekip

Hakim-Ziyech

Hakimi nuk ka dyshime për “yllin” e futbollit që meriton Topin e Artë

MUNICH, GERMANY - APRIL 01: Kingsley Coman (C) of Bayern München celebrates scoring the 4th team goal during the Bundesliga match between FC Bayern München and Borussia Dortmund at Allianz Arena on April 01, 2023 in Munich, Germany. (Photo by Alexander Hassenstein/Getty Images)

Bayern Munich triumfon kundër Man United

arsenal

Fitore e thellë e Arsenalit ndaj PSV Eindhovenit

sevilla

Sevilla barazon në shtëpi me Lensin

napoli

Napoli vuan por triumfon te Braga, Rrahmani u lëndua vetëm pas 13 minutave

INFO

NA NDIQ