S’kanë të ndalur debatet mes Julian Dedës dhe Roza Latit aktori: Do të të kafshoj

INA
INA

16/01/2024

Që në ditët e para të qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother VIP3”, kanë nisur debatet mes aktorit Julian Deda dhe moderatores Roza Lati.

Gjatë mbrëmjes së djeshme, ata sërish kanë vazhduar të ngacmohen me njëri-tjetrin, ku nuk kanë munguar as batutat.

Roza Lati i është drejtuar Jul Dedës, duke i thënë se do të “kafshoj në fyt”.

Kjo është marrë me humor nga ana e aktorit, i cili ka vazhduar ta ngacmojë duke i thënë se “produksionit i pëlqen ideja që ajo të lidhet me Romeo Veshajn”.

Roza Lati: “Siç të thashë edhe herën e kaluar, do të të kafshoj në fyt”.

(banorët shpërthejnë në të qeshura)

Roza Lati: “Unë mu në fyt të kafshoj”.

Roza Lati: “Ta kishte parë që të kërkova kosin unë ty o Romeo Veshaj…”.

Jul Deda: “Ajo është një romancë, do dalë në klip”.

Romeo Veshaj: “Nuk bëhet fjalë”.

Roza Lati: “Ai po hante kosin tim të preferuar si ta kishe ti dhe do të thoja Juli do më japësh cik kos”.

Jul Deda: “Unë parandjej që edhe produksionit i pëlqen ideja që edhe ju të dy të lidheni…se ti Rike po e pengon këtë lidhje”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

WhatsApp-Image-2024-02-26-at-15.19.55-750x510-1

“Mos na bëhet xheloz Bardhi”, fillojnë afrimet e para mes Silvit dhe Sarës

Screenshot_2024-02-26-13-23-03-443_com.instagram.android-edit

Luiz në detyrën e policit niset në aksion (video)

luiz-ejlli1

Rrezikon deri në 4 vite burg. Ja kur do të japë vendimin gjykata për Luiz Ejlli

stresi

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

heidi

Heidi për Romeon: Unë jam rëndë, kam rënë brenda

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

cako

Alfred Cako:Ja kush do ta fitojë BBV3… reagimi epik i Stresit

Sara gjordeni bbvip

Sara ishte në lidhje me Noizyn dhe Capital T? Ish-banorja e BBV ngjallë dyshime

INFO

NA NDIQ