Snopçe: Deputetët e VMRO dhe Levicës nuk e durojnë gjuhën shqipe, kjo është skandaloze (VIDEO)

ina-online
ina-online

13/11/2023

Deputeti i Aleancës për Shqiptarët, Halil Snopçe ka reaguar ashpër sot në komisionin parlamentarë, pasi deputetët e VMRO-DPMNE dhe të Majtës siç tha ai  nuk e durojnë gjuhën shqipe.

Snopçe shtoi se kjo qasje është skandaloze.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Spitali_tetove-780x470-2

Ndalohet një punonjëse në Spitalin e Tetovës, ka inçizuar pacientë në mënyrë të paautorizuar

fatmir-besimi2

Besimi: Përmbushja e marrëveshjes për kryeministër shqiptar është investim në një të ardhme të përbashkët

Fatmir Besimi

A do të bëhet edhe kryeministër, ja çka thotë Besimi?

komisioni-antikorrupsion

Është përzgjedhur përbërja e Komisionit Antikorrupsion, pritet votimi në Kuvend

vangjel

Aksidenti i rëndë në Tetovë, humb jetën vajza e ish-deputetit

Bilall Kasami

Patundshmëri në emër të prindërve dhe ar në emër të bashkëshortes – kjo është pasuria e Bilall Kasamit

Blinken

Sekretari amerikan Blinken pasdite vjen në Shkup

Biljana-Ivanovska-780x439-1

Ivanovska: Më shqetëson fakti që shumë persona eksponentë politikë duan të jenë anëtarë të Komisionit për Antikorrupsion

lavrov

Çfarë ndodhi në Samitin e OSBE-së në Shkup, si ardhja e Lavrov shkaktoi përçarje

INFO

NA NDIQ