Sondazhi: Ja kush e fiton Bigbrother (foto)

Picture of INA
INA

23/05/2024

Edhe dy ditë na ndajnë nga finalja e madhe e Big Brother Vip 3, ku pas gati 4 muajsh të gjatë plot lojë, emocione të bukura por edhe debate, do të mësojmë finalistin e këtij edicioni.

Prej pak ditësh, mijëra lexues të Voxnews.al kanë patur mundësinë të votojnë të preferuarin e tyre në disa sondazhe të hapura në rrjetet sociale dhe faqen e ueb-it.

Ajo që bie në sy, nga dy sondazhet e realizuara në faqet e Voxnews.al në Facebook (këtu dhe këtu) është mbështetja e madhe për Meriton Mjekiqin. Jo më kot artisti nga Kosova ka mbërritur deri në finale, madje tashmë shihet si një prej fituesve potencialë.

TË FUNDIT
8 orë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva
15 orë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
16 orë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë
19 orë
Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime
19 orë
Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

ME TE LEXUARA

19 orë
Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime
16 orë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë
15 orë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
8 orë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva
19 orë
Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-06-14-19-39-11-373_com.facebook.katana-edit

11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva

Sara gjordeni bbvip

Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo

roza lati

Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ferma vip

Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime

Olta

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

ferma vip

Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh

Screenshot_2024-06-12-21-40-35-242_com.android.chrome-edit

Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

INFO

NA NDIQ