SONDAZHI / Ja kush largohet të shtunën nga shtëpia e Big Brother VIP?

INA
INA

27/03/2024

Nominimi i djeshëm në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, pa Ledjonën të largohet, në një nga televotimet më të forta të këtij sezoni në Big Brother VIP.

Pas shpëtimit të Eglës, Heidit dhe Jetmirit në nisje të prime-it, përballja kokë më kokë me Ilnisën, e nxori Ledjonën jashtë shtëpisë. Fati nuk ishte me të pasi bileta e kthimit ishte vetëm “VAJTJE”.

Një nominim ndryshe u bë në shoë-n e së martës, ku vajzat duhet të zgjidhnin emrin e njërit prej djemve që duhet të shpëtonin, ndërsa djemtë një emër nga vajzat. Meritoni, i zgjedhuri nga publiku si lideri i shtëpisë nuk mund të merrte pjesë.

Nga zgjedhja e vetë banorëve, nuk shpëtuan dot: Egla, Ilnisa, Rikja, Roza, Liami dhe Julia.

Nga Sondazhi i gazetës Shqip, deri më Julia rrezikon të dal nga shtëpia.

 

 

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

INFO

NA NDIQ