Sony me ofertë për blerësit e Play Station 5 – publikon listën e videolojërave falas

INA
INA

28/09/2023

Edhe pas tre vjetësh, çmimi i Play Station nuk po bie, por Sony ende po provon mënyra të tjera për të tërhequr klientët.

Në promovimin më të fundit, kushdo që blen një Sony Playstation 5 merr një nga video lojërat e ofruara falas.

Kjo ofertë filloi disa ditë më parë dhe zgjat deri më 20 tetor, dhe përfshin një sërë video-lojërash ekskluzive, disa prej të cilave kushtojnë 70 dollarë secila, si God of War: Ragnarok dhe The Last of Us 1.

Lista e lojërave video falas përfshin:

* Marvel’s Spider-Man: Miles Morales
* Marvel’s Spider-Man: Remastered
* God of War Ragnarök
* Horizon Forbidden West
* Ghost of Tsushima Director’s Cut
* Ratchet & Clank: Rift Apart
* Demon’s Souls
* The Last of Us Part I
* Sackboy: A Big Adventure
* Returnal
* Uncharted: Legacy of Thieves Collection
* Death Stranding: Director’s Cut

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

iphone- telefon mobil

Tre këshilla si të zgjidhni smartfonin e duhur Android

Elon Musk X twitter

A mund të falimentojë X (ish-Twitter) nën udhëheqjen e Elon Musk?

chat-gpt

“ChatGPT” festoi ditëlindjen e parë dhe ja si ndryshoi botën brenda një viti

Netflix

Keni Netflix? Ju merrni një dhuratë të trefishtë GTA

apple-iphone-15-pro-3

Butoni “Action” do të jetë pjesë e të gjitha modeleve të serisë iPhone 16

whatsapp-1100x620-1-600x360-1

Franca ua ndalon ministrave përdorimin e WhatsApp-it

dua lipa

FOTO/ Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës “Porsche”, nënshkruan kontratë multi-milionëshe me brendin e famshëm të veturave

online media shkrim ne internet

Përmes AI-s, një përdorues shndërron në video imazhin e famshëm që ka bërë xhiron për vite në internet

whatsapp-1100x620-1-600x360-1

Si t’i fshehim bisedat në WhatsApp

INFO

NA NDIQ