Sopi: Luben kur e praun n’Tetovë e arsyetojshin, këndej Albinin e shajnë…

INA
INA

12 Gusht, 2023

Aktori nga Tetova Hasim Memishi Sopi ka reaguar ndaj kritikave drejtuar kryeministrit Albin Kurti për vizitën në Shkup dhe Tetovë.

“Luben kur e praun n’Tetovë e arsyetojshin, këndej Albinin e shajnë…ncnc çfarë demagogësh”, ka shkruar Sopi. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Jeton Shaqiri

Shaqiri: Deri në fund të javës do të dorëzohen të gjitha librat

oliver spasovski

Spasovski: Ligji për amnisti nuk zgjidh problemin e burgjeve

shkup

Publikohet lista e vendeve më të sigurta në botë, Maqedonia e Veriut në vendin e 38-të

policia-714x420

MPB: Është arrestuar 23-vjeçari, u kap me 320 litra alkool të padeklaruar

evn-fatura

Është rritur çmimi i energjisë elektrike në RMV, ESHS: Çmimi mesatar është 6.737 denarë për një kilovat orë

qeveria kovacevski4

A ka krizë në Qeverinë e Maqedonisë së Veriut?!

supermarketet-800x445

Rënie në tregtinë me pakicë me ushqim, pije dhe derivate

0FBDA6C6-3F07-4CF0-9CA6-52FF333FC0D4

Aksident tragjik – humb jetën 18 vjeçari nga Çegrani i Gostivarit

gjobaa

MPB: 563 gjoba për tejkalim të shpejtësisë

INFO

NA NDIQ