Sot do të zhvillohet ndeshja e barazhit në Serie A

Picture of ina-online
ina-online

11/06/2023

Sot zhvillohet ndeshja e barazhit ne Serie A.

Sot, do të zhvillohet ndeshja e barazhit në Serie A, ku do të përballet Spezia me Veronën, pasi e mbyllën sezonin me pikë të barabarta, në pozitat 17 dhe 18.

Kështu ekipi që do të fitojë sot do të vazhdojë të bëjë gara në sezonin tjetër në elitën e fubollit italian.

Spezia dhe Verona do të ballafaqohen duke filluar nga ora 20:45 në “Mapei”.

Ekipi që do të shënon fitore do të vazhdoj qëndrimin në Serie A, teksa humbësi në Serie B.

TË FUNDIT
1 orë
Mbappe kërkon durim: Për disa ditë nënshkruaj me klubin e ri
2 orë
U zyrtarizua te Bayern Munich, Kompany thotë fjalët e para: Është një nder i madh të punosh për këtë klub
2 orë
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Topit të Artë deri në vitin 2038
2 orë
​Publikohet lista e përfaqësueses së Kosovës (LISTA)
2 orë
Flick i gatshëm ta shesë Pedrin madje gjen edhe zëvendësuesin e tij

ME TE LEXUARA

2 orë
Leonardo Bonucci përshëndetet nga futbolli i luajtur me një video emocionuese
2 orë
Flick i gatshëm ta shesë Pedrin madje gjen edhe zëvendësuesin e tij
2 orë
​Publikohet lista e përfaqësueses së Kosovës (LISTA)
1 ditë
​Mbeti jashtë Euro 2024, Cikalleshi i jep fund karrierës me Kombëtaren e Shqipërisë
2 orë
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Topit të Artë deri në vitin 2038
1 ditë
Mbape e thotë sërish: Jam i dashuruar pas Milanit

LEXO MË SHUMË

ps mbappe

Mbappe kërkon durim: Për disa ditë nënshkruaj me klubin e ri

Vincent Kompany

U zyrtarizua te Bayern Munich, Kompany thotë fjalët e para: Është një nder i madh të punosh për këtë klub

TOPI-I-ARTE

Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Topit të Artë deri në vitin 2038

kosova futboll

​Publikohet lista e përfaqësueses së Kosovës (LISTA)

flick

Flick i gatshëm ta shesë Pedrin madje gjen edhe zëvendësuesin e tij

bonucci

Leonardo Bonucci përshëndetet nga futbolli i luajtur me një video emocionuese

duka cana

Cana kundër, por Duka nuk heq dorë për organizimin e “Euro 2027” me Serbinë për moshat U21

Jasir Asani

“Nuk është rastësi që kemi ardhur këtu”, Asani: Kam një ndjenjë që do të bëjmë gjëra të mëdha në Europian

Liga e Evropes Europa League

Finalja e Conference League/ Olympiacos-Fiorentina “luftë” për histori në Athinë

INFO

NA NDIQ