Sot fillojnë ndeshjet e fazës së grupeve në UEFA Conference League

Picture of ina-online
ina-online

20/09/2023

Ndeshjet e fazës së grupeve në UEFA Europa Conference League fillojnë sonte.

Ndeshja e parë zhvillohet mes Lille dhe Olimpija Ljubljana me fillim nga ora 16:30, ku në listën e Lille është i ftuar reprezentuesi i Kosovës Edon Zhegrova, ndërsa nesër zhvillohen edhe tri ndeshje tjera, ndër to edhe kampioni i Kosovës, Ballkani.

Ndeshja e parë e të enjtes luhet mes Ludogorets kundër Sparak nga ora 18:45, dhe në orar të njejtë zhvillohet edhe ndeshjes në mes të Legia Warsaw e Aston Villa, ndërsa ndeshja që na intereson më së shumti Viktoria Plzen dhe Ballkani do të fillojë nga ora 21:00.

Ndeshja e fundit e fazës së grupeve do të jetë e Club Brugge kundës Besiktas. Kujtojmë se te Besiktas është transferuar Milot Rashica i cili në tri ndeshje ka shënuar një gol.

TË FUNDIT
8 orë
Spanja kampione e Evropës
20 orë
Çmime të frikshme për finalen e Europianit të Gjermanisë, një biletë në tregun e zi shkon deri në...50 mijë euro
20 orë
Trajneri i Anglisë: Qëllimi im i vetëm për dy vite ishte fitimi i Europianit, rëndësi ka rezultati dhe jo performanca
20 orë
Blindohet Berlini, masat e marra për finalen e Euro 2024
21 orë
Spanjë apo Angli? Superkompjuteri parashikon fituesin e Euro 2024

ME TE LEXUARA

21 orë
Spanjë apo Angli? Superkompjuteri parashikon fituesin e Euro 2024
20 orë
Blindohet Berlini, masat e marra për finalen e Euro 2024
20 orë
Trajneri i Anglisë: Qëllimi im i vetëm për dy vite ishte fitimi i Europianit, rëndësi ka rezultati dhe jo performanca
20 orë
Çmime të frikshme për finalen e Europianit të Gjermanisë, një biletë në tregun e zi shkon deri në...50 mijë euro
8 orë
Spanja kampione e Evropës

LEXO MË SHUMË

IMG_4367

Spanja kampione e Evropës

spanja

Çmime të frikshme për finalen e Europianit të Gjermanisë, një biletë në tregun e zi shkon deri në…50 mijë euro

southgate

Trajneri i Anglisë: Qëllimi im i vetëm për dy vite ishte fitimi i Europianit, rëndësi ka rezultati dhe jo performanca

euro 2024 gjermani

Blindohet Berlini, masat e marra për finalen e Euro 2024

spanja-vs-anglia

Spanjë apo Angli? Superkompjuteri parashikon fituesin e Euro 2024

euro 2024 gjermani

Pesë ‘betejat’ më të rëndësishme që mund të vendosin fituesin e Euro 2024

spanja-vs-anglia

Diferenca në minuta mes Spanjës dhe Anglisë është skandaloze – analiza interesante dhe detaje rreth finales së Euro 2024

spanja-vs-anglia

Kush do ta fitojë Euro2024: Taktika, aftësitë individuale, apo të dyja bashkë – Flasin ekspertët

Dështimi i sulmuesve në Euro 2024 – çfarë thonë ekspertët dhe a ka ndryshuar tashmë loja

INFO

NA NDIQ