Sot pa energji elektrike disa rajone të Shkupit

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

16/02/2022

Pa energji elektrike do të jenë konsumatorët e një pjese të rrugëve të komunave Karposh, Aerodrom dhe Qendër.

Siç informoj në nga Qendra Rajonale për Menaxhim me Kriza të Qytetit të Shkupit pas marrjes së njoftimit nga EVN, arsyeja për ndërprerjen e energjisë elektrike janë ndërhyrjet teknike në rrjetin elektro-shpërndarës.

Nga ora 9 deri 13 pa energji elektrike do të jenë një pjesë e konsumatorëve të rrugëve “Dragutin Avramovski Gute”, Ivan Cankar” dhe “Vangel Dinu”, si dhe konsumatorët e bulevardit ASNOM numrat 9 dhe 13 dhe rruga “Februarski Pohod” numrat 34 dhe 36.

Nga ora 9 deri 15 pa energji elektrike do të jenë konsumatorët e rrugëve “Stiva Naumov” numër 102 G dhe numri 102 D.

TË FUNDIT
41 minuta
U përpoqën, por nuk arritën – S’ka takim Siljanovska-Radev në Vatikan
2 orë
Stadiumi i Tetovës përplas Qeverinë me Komunën
2 orë
Spaskovski: Sjellja e partnerit të koalicionit, BDI-së, ka ndikuar në rezultatin e keq zgjedhor të LSDM-së
3 orë
Fillon debati për miratimin e propozim-rezolutës për gjenocidin në Srebrenicë
3 orë
Kujt i takon legjitimiteti pas rivotimit? Sela: Edhe fituesi në kampusin shqiptar duhet të marrë mandat

ME TE LEXUARA

1 ditë
Mot me vranësira të ndryshueshme me periudha me diell
23 orë
Azizi: VLEN nga sot ka plus një deputet
1 ditë
VLEN me 5 ministri dhe 2 zëvendëskryeministra
11 orë
Dy prej të plagosurve në Pejë hyjnë në operim – ngjarja dyshohet se ndodhi për shit-blerjen e një veture
1 ditë
Memeti ende nuk ka dalë para gjykatësit hetues – Profili i tij ndër më i larti i një juristi në Maqedoni të Veriut
5 orë
Taravari: BDI ta pranojë rezultatin nga rivotimi

LEXO MË SHUMË

Screenshot_20240523-132104~2

U përpoqën, por nuk arritën – S’ka takim Siljanovska-Radev në Vatikan

bilall kasami stadium

Stadiumi i Tetovës përplas Qeverinë me Komunën

oliver spasovski

Spaskovski: Sjellja e partnerit të koalicionit, BDI-së, ka ndikuar në rezultatin e keq zgjedhor të LSDM-së

srebrenica

Fillon debati për miratimin e propozim-rezolutës për gjenocidin në Srebrenicë

ziadin sela

Kujt i takon legjitimiteti pas rivotimit? Sela: Edhe fituesi në kampusin shqiptar duhet të marrë mandat

arber ademi

Si e humbi Fronti një deputet në Llërcë? Ademi: Nuk i pranojmë rezultatet! Ibrahimi: Ankesat të dërgohen në KSHZ

LSDM SDSM Kovacevski zecevic

Pas dorëheqjes së Kovaçevskit, LSDM-ja fillon përgatitjet për zgjedhjen e liderit të ri

KSHZ-Komisioni

Rivotimi/ VMRO s’ka vendosur për ankesa, Fronti Evropian do të ankohet për procesin e rivotimit në Llërcë

vlen llogo

Jo zyrtare, kjo është pakoja ekzekutive e koalicionit VLEN

INFO

NA NDIQ