FOTO/Sot pjesë e Big Brother VIP Albania 3, dikur Julian Deda thoshte “nuk ka emision më amoral dhe asocial”

INA
INA

15/01/2024

Aktori i njohur shqiptar Julian Deda, është bërë më 13 janar 2024 pjesë e shout më të madh shqiptar Big Brother Vip Albania 3, shkruan Reporteri.net.

Deda, që dikur e konsideronte emision të pamoralshëm Big Brotherin, të premten si banori i pestë që u fut brenda thoshte se “po ndihej mirë”.

“Thonë që kush hyn i pari del i fundit. Ndihem shumë mirë”, tha Deda atë natë.

Por njëjtë nuk mendonte në prillin e vitit 2015. Dikur, Deda e quante Big Brother emision amoral dhe asocial.

“Duke shëtitur nëpër kanalet e TV me telekomandë në dorë, ndalova pa dashje (qe mu thaftë gishti) te Big Brother. Për kuriozitet, vendosa ta shoh për 10 minuta. Përfundimisht nuk mund të ketë emision më amoral, asocial, të dëmshëm dhe pa sens ky. Jo vetëm që nuk të mëson asgjë të mirë, por të shkatërron edhe ato pak parime që ti i ke mësuar në jetë dhe që prindërit dhe mësuesit janë përpjekur të t’i ngulin në mendje dhe në zemër…!”, shkruante atëherë Deda.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

bigb

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar

julian deda

Gjygji i banorëve të BBV, Juli: Në qoftë se kam bërë vetëm unë gabime, pranoj të dal nga shtëpia

ilnisa meritoni

Momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit: Je dashuria ime!

Screenshot_2024-02-26-21-51-50-234_com.facebook.katana-edit

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

INFO

NA NDIQ