Sot protestohet në Tetovë, familjarët e viktimave nga djegia e spitalit modular nuk janë të kënaqur me hetimin

Picture of INA
INA

08/09/2023

Familjarët që kanë humbur të afërmit e tyre nga djegia e spitalit modular në Tetovë sot organizojnë protestë.

Protesta nis në ora 14:00 nga ambienti ku ka qenë i vendosur spitali modular, deri para gjykatës në Tetovë.

Në fatkeqësinë e spitalit modular jetën humbën 14 persona. Së fundmi, IRL përmes një investigimi hapi dyshime për procesin gjyqësor për këtë tragjedi. Familjarët thonë se përgjegjësit e vërtet për rastin, nuk janë dënuar dhe janë “amnistuar” nga gjykata.

TË FUNDIT
4 orë
Granit Osmani është caktuar drejtor i Agjencisë për Zbatimin e Gjuhës Shqipe
5 orë
Herolind Sakipi, drejtor i ri i ISHP Qendra e Shëndetit Publik në Kumanovë
6 orë
Spanja kampione e Evropës
7 orë
Fatime Fetai doktoroi në fakultetin juridik në Shkup
7 orë
Shqiptari dëshmitar në sulmin ndaj ish-Presidentit tregon si ndodhi ngjarja

ME TE LEXUARA

19 orë
Del video kur snajperisti vret sulmuesin e Trump në tubimin në Pensilvani (VIDEO)
11 orë
Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi harxhimet?!
18 orë
Tre rezolutat e miratuara nga Mbledhja e përgjithshme e BDI-së me preambulë
11 orë
Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave
18 orë
Pritjet kufitare, ja sa po pritet në Tabanoc dhe Bogorodicë
11 orë
Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion
17 orë
“Unë e urrej Donald Trump”/ Kush është 20-vjeçari që qëlloi me armë ish-Presidentin e SHBA-ve, video-mesazhi që ndau pak kohë më parë
9 orë
Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë
16 orë
Alternativa-Likovë me tre poste në Qeveri

LEXO MË SHUMË

IMG_4368

Granit Osmani është caktuar drejtor i Agjencisë për Zbatimin e Gjuhës Shqipe

herol-750x896

Herolind Sakipi, drejtor i ri i ISHP Qendra e Shëndetit Publik në Kumanovë

IMG_4367

Spanja kampione e Evropës

IMG_4366

Fatime Fetai doktoroi në fakultetin juridik në Shkup

IMG_4365

Shqiptari dëshmitar në sulmin ndaj ish-Presidentit tregon si ndodhi ngjarja

arben taravari kumanove

Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë

Ali Ahmeti fronti

Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion

IMG_4361

Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave

IMG_4362

Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi harxhimet?!

INFO

NA NDIQ