​Sot supersfidat e Ligës së Evropës

Picture of ina-online
ina-online

11/04/2024

Pas emocioneve të mëdha që ofroi për dy ditë radhazi Liga e Kampionëve me katër sfida magjepëse, radha është e garës së dytë më të rëndësishme evropiane, Ligës së Evropës.

Edhe në këtë garë sonte do të shohim sfida jashtëzakonisht interesante ku do ketë ballafaqime mjaftë interesante.

Padyshim se vëmendja më e madhe do të jetë tek ballafaqimi i gjigantëve italian Milan dhe Roma. Të dy skuadrat e kanë synim të madh trofeun e këtij kompeticoni, andaj pritet spektakël në të dy ndeshjet.

Sfidë po aq interesante do të jetë edhe ajo ndërmjet Liverpolit, ndërsa Bayer Leverkuzeni i Granit Xhakës do të ballafaqohet me Ëest Ham Unitedin. Sfida e fundit është ajo ndërmjet Benfikës dhe Marsejës.

Të gjitha ndeshjet nisin nga ora 21:00.

TË FUNDIT
4 orë
Mbappe kërkon durim: Për disa ditë nënshkruaj me klubin e ri
4 orë
U zyrtarizua te Bayern Munich, Kompany thotë fjalët e para: Është një nder i madh të punosh për këtë klub
5 orë
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Topit të Artë deri në vitin 2038
5 orë
​Publikohet lista e përfaqësueses së Kosovës (LISTA)
5 orë
Flick i gatshëm ta shesë Pedrin madje gjen edhe zëvendësuesin e tij

ME TE LEXUARA

5 orë
Flick i gatshëm ta shesë Pedrin madje gjen edhe zëvendësuesin e tij
5 orë
​Publikohet lista e përfaqësueses së Kosovës (LISTA)
1 ditë
​Mbeti jashtë Euro 2024, Cikalleshi i jep fund karrierës me Kombëtaren e Shqipërisë
5 orë
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Topit të Artë deri në vitin 2038
1 ditë
Mbape e thotë sërish: Jam i dashuruar pas Milanit
4 orë
U zyrtarizua te Bayern Munich, Kompany thotë fjalët e para: Është një nder i madh të punosh për këtë klub
1 ditë
Jasir Asani, i vetmi shok skuadre që kujtohet për Cikalleshin!

LEXO MË SHUMË

ps mbappe

Mbappe kërkon durim: Për disa ditë nënshkruaj me klubin e ri

Vincent Kompany

U zyrtarizua te Bayern Munich, Kompany thotë fjalët e para: Është një nder i madh të punosh për këtë klub

TOPI-I-ARTE

Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Topit të Artë deri në vitin 2038

kosova futboll

​Publikohet lista e përfaqësueses së Kosovës (LISTA)

flick

Flick i gatshëm ta shesë Pedrin madje gjen edhe zëvendësuesin e tij

bonucci

Leonardo Bonucci përshëndetet nga futbolli i luajtur me një video emocionuese

duka cana

Cana kundër, por Duka nuk heq dorë për organizimin e “Euro 2027” me Serbinë për moshat U21

Jasir Asani

“Nuk është rastësi që kemi ardhur këtu”, Asani: Kam një ndjenjë që do të bëjmë gjëra të mëdha në Europian

Liga e Evropes Europa League

Finalja e Conference League/ Olympiacos-Fiorentina “luftë” për histori në Athinë

INFO

NA NDIQ