Sot takimi PSG-Mbappe, përcaktues për të ardhmen e francezit

Picture of ina-online
ina-online

30/06/2023

Fundi i telenovelës këtë fundjavë? Në qendër të vëmendjes që nga hapja e afatit kalimtar të verës, Kylian Mbappé mund (më në fund) të vendosë për të ardhmen e tij në orët e ardhshme, sipas gazetës madrilene “Marca”.

Një takim në nivele shumë të larta është planifikuar për këtë të premte mes PSG-së dhe sulmuesit të tij francez për të marrë një vendim. Dy zgjidhje janë gjithmonë në dispozicion të kapitenit të skuadrës franceze: zgjatje, ose largim këtë verë.

I vendosur të shtrëngonte “vidën”, Parisi nuk do të lejonte një largim falas të yllit të tij në vitin 2024, por do t’i ofronte atij një zgjatje të kontratës për dy ose tre vjet, njofton e përditshmja spanjole! Në të kundërt do të nisin procedurat për largimin e tij nga PSG para fillimit të sezonit të ri…

TË FUNDIT
5 orë
Ariu mbyti dhe i ngrëni disa dele në Raven të Gostivarit
5 orë
“Mendimi i lirë nuk bie ndesh me Kushtetutën”, Presidentja e RMV mbron emrin “Maqedoni” para ministrit grek: Kam të drejtë të shprehem
8 orë
Lëvizja BESA vendosi për ministrat dhe zvministrin
8 orë
Gashi takohet me presidenten e Kosovës Vjosa Osmani
9 orë
Tetovë, mosmarrëveshje mes myftineve për kurbanet

ME TE LEXUARA

14 orë
Bexheti: Asnjëherë nuk kemi ikur nga zgjedhjet
21 orë
Bislimi raporton sot në Komisionin për Integrime Evropiane
8 orë
Lëvizja BESA vendosi për ministrat dhe zvministrin
18 orë
Lëndimet, Turqia humb lojtarin e katërt në “EURO 2024”?!
14 orë
Pluhuri i shkretëtirës së Saharasë do të prekë Maqedoninë e Veriut sot dhe nesër
21 orë
Bashkëshortja e Ilir Metes, Monika Kryemadhi, pesë orë rresht është marrë në pyetje nga SPAK-u, në Tiranë

LEXO MË SHUMË

ariu

Ariu mbyti dhe i ngrëni disa dele në Raven të Gostivarit

IMG_2967

“Mendimi i lirë nuk bie ndesh me Kushtetutën”, Presidentja e RMV mbron emrin “Maqedoni” para ministrit grek: Kam të drejtë të shprehem

IMG_2962

Lëvizja BESA vendosi për ministrat dhe zvministrin

IMG_2961

Gashi takohet me presidenten e Kosovës Vjosa Osmani

kurban dashi

Tetovë, mosmarrëveshje mes myftineve për kurbanet

kuvendi parlamenti

Ligji për Vetqeverisjen Lokale/ Fronti Evropian dhe LSDM-ja nuk mbështesin ndryshimet e ligjit!

partite kosove

Anketa e NDI në Kosovë: VV prinë, por ja si radhiten partitë e tjera

uns struge jeton shaqiri merko

Jeton Shaqiri tregon se çka ka nënshktuar për Universitetin Ndërkombëtar të Strugës

server

Server: Nuk zbutet Vuçiqi që ka pasur mentor Millosheviçin/ Ja pse përmend “Serbinë e madhe”

INFO

NA NDIQ