Spahiu: Rama injorant, e ka kallë Albin Kurti

Picture of INA
INA

07/07/2023

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në Mal të Zi, në konferencën për media me Dritan Abazoviqin ka pyetur gazetarët thotë

“ E njihni ju malazezët Oso Kukën? Me siguri keni edhe ju ndonje Oso Kukoviç që është futur në kullë dhe ka luftuar me gjithë perandoritë dhe në fund është vrarë heroikisht.

Ndaj kësaj deklarate kanë reaguar analistët kosovarë, Rron Gjinovci dhe profesori Nexhmedin Spahiu.

“Oso Kuka është vrarë në luftë pikërisht nga malazezët. Injoranca është e frikshme kjo e kryeministrit shqiptarë!”, është shprehur Rron Gjinovci.

Të njëjtin mendim e ka ndarë edhe profesori dhe analisti Nexhmedin Spahiu.

“Çfarë injoranti. Ka lexuar në jetë vetëm dy libra e ka shkruar 3 libra të pavlerë dhe e tregon vetën budalla para të tjerëve. E ka kallë Albini. 3 njerëz janë që Edi Ramën e kanë ba me folë vetmeveti: 1. Arben Popoci 2. Rron Gjinovci dhe 3. Albin Kurti”, është shprehur Spahiu. (INA)

https://fb.watch/lE5vW5ebUj/

TË FUNDIT
37 minuta
VIDEO/ “Oh zot”- Gruaja e Faton Hajrizit me një reagim prekës për vrasjen e tij
3 orë
Arrihet marrëveshja PVD-PDSH për bashkëqeverisje në Preshevë
4 orë
Osmani takon kryeministrin e Holandës, diskutojnë për forcimin e partneritetit
7 orë
Gruaja e Blerim Ramadanit flet për arrestimin e tij: Ja si ndodhi arrestimi nga policia e Maqedonisë së Veriut
7 orë
Haziri: Me Trumpin kthehet marrëveshja e 3 shtatorit 2020, kjo e pret Kosovën

ME TE LEXUARA

7 orë
Gruaja e Blerim Ramadanit flet për arrestimin e tij: Ja si ndodhi arrestimi nga policia e Maqedonisë së Veriut
4 orë
Osmani takon kryeministrin e Holandës, diskutojnë për forcimin e partneritetit
3 orë
Arrihet marrëveshja PVD-PDSH për bashkëqeverisje në Preshevë
37 minuta
VIDEO/ “Oh zot”- Gruaja e Faton Hajrizit me një reagim prekës për vrasjen e tij
1 ditë
Dita e fundit: Kosova dhe Serbia duhet t’i dorëzojnë sot komentet për zbatimin e marrëveshjes bazike
1 ditë
Vrasja e policit në Serbi, MPJ-ja u kërkon mërgimtarëve të kenë kujdes ose të shmangin kalimin nëpër shtetin fqinj
1 ditë
Dy të lënduar pas një aksidenti mes tri veturave në Prishtinë
19 orë
Presidentja Osmani: Serbia dhe Rusia do të vazhdojnë të tentojnë destabilizimin e Kosovës dhe rajonit
7 orë
Misteri i vrasjes në Serbi, autori ende në arrati – dyshimet te vëllezërit Hajrizi

LEXO MË SHUMË

IMG_4516

VIDEO/ “Oh zot”- Gruaja e Faton Hajrizit me një reagim prekës për vrasjen e tij

IMG_4512

Arrihet marrëveshja PVD-PDSH për bashkëqeverisje në Preshevë

vjosa-osmani

Osmani takon kryeministrin e Holandës, diskutojnë për forcimin e partneritetit

gruaja blerim ramadanit

Gruaja e Blerim Ramadanit flet për arrestimin e tij: Ja si ndodhi arrestimi nga policia e Maqedonisë së Veriut

lutfi haziri

Haziri: Me Trumpin kthehet marrëveshja e 3 shtatorit 2020, kjo e pret Kosovën

artan-dhe-faton-hajrizi

Misteri i vrasjes në Serbi, autori ende në arrati – dyshimet te vëllezërit Hajrizi

vjosa osmani

Presidentja Osmani: Serbia dhe Rusia do të vazhdojnë të tentojnë destabilizimin e Kosovës dhe rajonit

policia kosoves

Dy të lënduar pas një aksidenti mes tri veturave në Prishtinë

policia serbe vrasje serbi

Vrasja e policit në Serbi, MPJ-ja u kërkon mërgimtarëve të kenë kujdes ose të shmangin kalimin nëpër shtetin fqinj

INFO

NA NDIQ